עינת גשרי

עינת גשרי, בעלים

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • "להיות בעתיד - ללמוד מהעבר"
  עינת גשרי, מרצה לחברות ארגונים וגופים -על שיקומה מהתעללות רגשית הורית. 
  מעניקה לקהל הצצה פנימית לעולמה של נערה מתבגרת ואישה שחוותה התעללות מצד אמה. 
  התעללות רגשית , לא משאירה סימן, היא לא נראית כלפי חוץ, היא באה לכדי ביטוי ב:
   דחייה, הפחדה, השפלות, מונפולציות הרסניות, ניצול, הפחתה בערך ובדימוי, בידוד, ועוד
  קל להסתיר אותה ולכן היא מכונה "התעללות שקטה", "הורים מרעילים" או "צלקות בלתי נראות". 
  התוצאות כואבות יותר מכל מכה פיזית. 
  אמא של עינת, כמו הורים מתעללים רבים היתה מרצה באוניברסיטה העברית, אישה נאורה, משכילה מאד. נערצת על ידי סביבתה. 
  עד סוף שנות השלושים לחייה, עינת לא ידעה שמערכת היחסים הקשה אותה היא עוברת עם אמה - יש לה שם . להכרה זו היא הגיעה כתוצאה מטיפול פסיכולוגי בקשר למשבר שלא היה קשור (אך קשור מאד) לחייה מול אימה. 
   במהלכו, היא הבינה שמה שחוותה בילדותה והמשיך בצורה אחרת בבגרותה ולאחר נישואיה - נקרא התעללות רגשית. מנקודה זאת עינת מתחילה מסע לשקום שבו היא מחזירה לעצמה את עצמה ולומדת כיצד להיפרד מהעבר ולאפשר לאושר להיות חלק מחייה.
  כיום אלפי אנשים בישראל, אנשים בוגרים, מגלים לתדהמתם, שמה שקרה להם בילדות היה "התעללות נפשית" . 
  הגיע הזמן להעלות את הבעיה למודעות ולדבר עליה.
  ההרצאה חושפת בדרך רגישה והומוריסטית איך ניתן לשבור את מעגל הבושה והשתיקה.
  הרצאה שואבת השראה מרומן הביכורים של עינת "עיזבון"

  "להיות בעתיד - ללמוד מהעבר"  עינת גשרי, מרצה לחברות ארגונים וגופים -על שיקומה מהתעללות רגשית הורית. מעניקה לקהל הצצה פנימית לעולמה של נערה מתבגרת ואישה שחוותה התעללות מצד אמה. התעללות רגשית , לא משאירה סימן, היא לא נראית כלפי חוץ, היא באה לכדי ביטוי ב: דחייה, הפחדה, השפלות, מונפולציות הרסניות, ניצול, הפחתה בערך ובדימוי, בידוד, ועודקל להסתיר אותה ולכן היא מכונה "התעללות שקטה", "הורים מרעילים" או "צלקות בלתי נראות". התוצאות כואבות יותר מכל מכה פיזית.


  אמא של עינת, כמו הורים מתעללים רבים היתה מרצה באוניברסיטה העברית, אישה נאורה, משכילה מאד. נערצת על ידי סביבתה. עד סוף שנות השלושים לחייה, עינת לא ידעה שמערכת היחסים הקשה אותה היא עוברת עם אמה - יש לה שם . להכרה זו היא הגיעה כתוצאה מטיפול פסיכולוגי בקשר למשבר שלא היה קשור (אך קשור מאד) לחייה מול אימה.  במהלכו, היא הבינה שמה שחוותה בילדותה והמשיך בצורה אחרת בבגרותה ולאחר נישואיה - נקרא התעללות רגשית. מנקודה זאת עינת מתחילה מסע לשקום שבו היא מחזירה לעצמה את עצמה ולומדת כיצד להיפרד מהעבר ולאפשר לאושר להיות חלק מחייה.כיום אלפי אנשים בישראל, אנשים בוגרים, מגלים לתדהמתם, שמה שקרה להם בילדות היה "התעללות נפשית" . 


  הגיע הזמן להעלות את הבעיה למודעות ולדבר עליה.  ההרצאה חושפת בדרך רגישה והומוריסטית איך ניתן לשבור את מעגל הבושה והשתיקה.הרצאה שואבת השראה מרומן הביכורים של עינת "עיזבון"

BizMakeBiz פותח ע"י